20 Yıllık Sürdürülebilir Büyümesini Kutluyor

20 Yıllık Sürdürülebilir Büyümesini Kutluyor ~ 01/06/2021
Pulse Roll Label Products 20. Yaşını Kutluyor

Dar en baskı mürekkebi üreticisi, Pulse Roll Label Products, kovid-19'un zorluklarına, Brexit'in etkisine ve mevcut değişken küresel tedarik durumuna rağmen başarılı bir yıl daha kaydederken 20 yaşını kutluyor.

Pulse Roll Label Products, 30 Mayıs 2001'de kuruldu. Şirket, Gary Seward ve Dave Whelan tarafından İngiltere'nin güneybatısındaki küçük bir ofiste başlayan yolculukla güçlü #baskı mürekkebi geçmişine sahip ikili, Birleşik Krallık pazarında hizmet ve kaliteye odaklanan yeni ve yenilikçi bir dar en #mürekkebi tedarikçisi için yer olduğundan emindi.  

Müşteri ziyaretleri sabah gerçekleşti ve ikili ofislerine dönerek o günün erken saatlerinde yapılan ziyaretlerden alınan siparişleri üretecekti. İşler istikrarlı bir şekilde büyüdü ve iki yıl sonra ekip büyüdü ve Yate, Nibley Lane'deki kendi tesisine taşındı. 2006'da Dave, Gary'nin dümende kalmasıyla Kanada'ya göç etti.  

İngiltere'ye tedarik sağlamanın yanı sıra, şirketin 2003 yılında Brüksel'deki ilk çıkışından bu yana #Labelexpo Europe'a iki yılda bir katılımı, diğer pazarlarda güçlü uluslararası ortaklıklar geliştirmesine yardımcı oldu. 2012 yılına gelindiğinde, hem İngiltere hem de denizaşırı pazarlarda devam eden büyüme nedeniyle, Pulse Roll Label Products, şirketin bugün hala bulunduğu Yate'de çok daha büyük bir üretim tesisine taşınmıştı.   Yıldan yıla büyüme, Pulse'un İngiltere #daren mürekkebi pazarında lider bir oyuncu haline geldiğini ve önemli uluslararası pazarlarda ayak izini geliştirdiğini gördü. Şirketin yurtdışındaki başarısı, 2015 yılında şirkete, üç yıllık bir süre boyunca denizaşırı satışlardaki olağanüstü büyüme için verilen prestijli ödülle The Queen's Award for International Trade'e layık görüldüğü zaman tanındı.  

Yenilik yapma dürtüsü ve sınırları zorlama kararlılığı, şirketin DNA'sının bir parçası olmaya devam ediyor. Müşteri hizmetleri, teknik destek ve sürekli iyileştirme, şirketin yaptığı her şeyin merkezinde yer alır. Bugün, Pulse Roll Label Products, hem İngiltere'deki önde gelen #etiket ve #ambalaj matbaacılarına hem de güçlü uluslararası ortaklık ağı aracılığıyla, başta Avrupa, Orta Doğu ve Afrika, Asya ve Avustralya'da bulunan dar en etiket matbaacılarına yüksek kaliteli mürekkepler, #yaldız ve #lâklar sağlıyor.  

Pulse Roll Label Products Genel Müdürü Gary Seward, “20 yıl önce başladığımızdan bu yana uzun bir yol kat ettik,” diyor ve ekliyor: “Şüphesiz tüm Birleşik Krallık #etiket endüstrisi için zorlu bir 14 ay oldu. Ancak buna rağmen Pulse Roll Label Products her zamankinden daha güçlü ve daha dayanıklı olmaya devam ediyor. Harika bir ekibimiz ve müşterilerimiz, distribütörlerimiz ve tedarikçilerimizle geliştirdiğimiz güçlü ortaklıklar olmadan bugün bulunduğumuz yerde olamazdık. Şimdiye kadar bizi destekleyen herkese teşekkür etmek istiyorum ve önümüzdeki 20 yılın getireceğinden emin olduğum yeni, heyecan verici fırsatları dört gözle bekliyorum."

Ülkemizde Pulse Türkiye ile tedarik ve servis veren şirketin başında Balkay Kimya’nın tecrübeli yöneticileri ile lâklar konusunda sektörün önde gelen uzmanlarından biri olan Ayhan Süer bulunuyor.

#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr