Keypoint Intelligence'dan BLI 2021-2022 PaceSetter Ödülü

Keypoint Intelligence'dan BLI 2021-2022 PaceSetter Ödülü ~ 10/06/2021
Konica Minolta’nın Endüstriyel Baskılama Ürünlerinden AccurioJet KM-1e

Konica Minolta, dünyanın önde gelen ve bağımsız belge görüntüleme donanım, yazılım ve hizmet değerlendirme kuruluşu Keypoint Intelligence'dan Endüstriyel Baskı Uygulamaları Baskı malzeme Çeşitliliği alanında, Buyers Lab (BLI) 2021-2022 PaceSetter ödülünü aldı.  

Kuzey Amerika pazarında yürütülen araştırmaların sonuçlarına dayanan bu ödüller, müşterilerini maliyetleri düşürme ve/veya farklı baskı uygulamalarına bağlı işleri artırma konusunda en iyi destekleyen OEM'leri (Orijinal Malzeme Üreticileri) ödüllendiriyor.

#KonicaMinolta #AccurioJet KM-1e LED UV Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi de özellikle çok çeşitli yüzeylere baskı yapabilme yeteneğiyle ödüllendirildi.

Çok çeşitli malzemelere baskı yapabilmek bir baskı hizmeti sağlayıcısının (PSP) üretip satabileceği uygulama sayısını artırıyor. Keypoint Intelligence'ın geri bildirimlerine göre, UV mürekkepli Konica Minolta AccurioJet KM-1e, kullanıcılarına diğer tabaka malzemeye  baskılama teknolojilerinin yapamayacağı bir dizi malzeme üzerine baskı yapabilmeyi mümkün kılıyor. Tebrik kartları, hediye kartları, otel odası anahtarları ,kimlik kartları, dokulu malzeme veya, PET yapışkan etiket,  polipropilen ve polietilen gibi sentetik malzemelere baskı imkanı sunuyor.  

Keypoint Intelligence On-Demand Printing (Kişiselleştirilmiş Baskılama) Direktörü German Sacristan şunları söyledi: “ 530x750 milimetre boyutuna kadar tuval üzerine basılan sanat uygulamalarının baskılama işlemi KM-1e ile yapılabiliyor. Ayrıca KM-1e, farklı türlerde şık yüzeyler üretebilen B2+ malzeme boyutu için özel olarak oluşturulmuş bir çevrimdışı lazer kesim sistemine sahip."

Konica Minolta Endüstriyel ve Mürekkep Püskürtmeli Baskılama Ürünleri Üst Düzey Başkan Yardımcısı Bill Troxil ise şunları söyledi: "AccurioJet KM-1e müşterilerimizin işlerini büyütmelerine, daha yüksek ve sürdürülebilir karlılığa yol açan iş akışı verimliliğini en üst düzeye çıkarmalarına olanak sağlama stratejimizin önemli bir parçasıdır. Keypoint Intelligence'ın bu ödülü, LED UV inkjet teknolojimiz ve sonlandırma çözümlerimizle Kuzey Amerika pazarındaki lider konumumuzu teyit ediyor."

KM-1 Konica Minolta Avrupa İş Çözümleri Yeterlilik Merkezi Başkanı Hidetoshi Omo şunları ekledi: “Igniting Print Possibilities” (Baskı Olanaklarını Alevlendirmek) konseptimiz altında sosyal ve müşteri bazlı zorlukların üstesinden gelme hedefimizi daha fazla otomasyon, isteğe bağlı entegre dijital üretim, kalite ve operasyonun görselleştirildiği dijital baskı yoluyla özetliyoruz. AccurioJet KM-1e, hızla büyüyen bir pazarda ofset baskıdan inkjet baskıya geçiş trendini destekleyerek müşterilerimizin dijitalleşmenin beraberinde getirdiği birçok yeni fırsatı yakalamasına yardımcı olma stratejimizin temel direğidir.”

Haziran 2020'de piyasaya sürülen ve AccurioJet KM-1'den mükemmelliği devralan AccurioJet KM-1e, mevcut iş alanlarından daha karlı işletmelere kadar sonsuz iş genişletme olanaklarını bünyesinde barındırıyor.

Cihaz plastik, arkadan aydınlatmalı tabela, şeffaf film, folyolu kağıt, metalik medya, kanvas ve sentetik alt tabakalar gibi çeşitli medya türleri üzerinde kaliteyi ve baskı kapasitesini en üst düzeye çıkarmak için LED UV inkjet teknolojisinin faydalarını güçlendirdi. AccurioJet KM-1e, müşterilerin yüksek kaliteli üretim, kapsamlı medya uyumluluğu ve kişiselleştirmenin gerekli olduğu yüksek katma değerli ürünlere ulaşmalarına yardımcı olmaya devam ediyor.

Keypoint Intelligence'ın Üretim Baskı Uygulamalarında Pacesetter Ödülleri, uygulamaları başarıya taşıma konusunda müşterilerini en iyi destekleyen dijital baskı imalat tedarikçilerini bulmayı amaçlıyor.

Şirketler, alıcıların baskı yoluyla daha etkili bir şekilde iletişim kurmalarına yardımcı oluyor ve bu da nihayetinde dijital baskının büyümesine katkıda bulunuyor.

#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr