SuperCorrExpo® 2021'de En Son Mürekkep ve Kaplama Yeniliklerini Sergileyecekler

SuperCorrExpo® 2021'de En Son Mürekkep ve Kaplama Yeniliklerini Sergileyecekler ~ 08/07/2021
FLINT GROUP AMBALAJ MÜREKKEPLERİ & POTEET PRINTING SYSTEMS BİRLİKTE KATILIYORLAR

Flint Group Packaging Inks ve yakın zamanda satın aldığı ortağı Poteet Printing Systems ile birlikte 9-12 Ağustos tarihlerinde Orlando, Florida'daki Orange County Kongre Merkezi'nde #SuperCorrExpo® 2021'e katılacaklarını duyurdu.  

#Oluklu #baskı mürekkepleri, kaplamaları ve hizmetlerinde işletmelerin en son gelişmelerini görmek ve #inovasyon, #sürdürülebilirlik ve azaltılmış karmaşıklık odaklı bir tema altında "Oluklu Ormanında Gezinmek" için Flint Group'a katılmaya davetlisiniz. #FlintGroup ve #Poteet, #kâğıt ve oluklu baskıcılarına önemli operasyonel avantajlar, olağanüstü #baskı #kalitesi ve baskı odasında verimliliği artırma yeteneği sağlayan hem baskı öncesi hem de baskı sonrası oluklu mukavvalar için dönüştürücülerin toplam baskı maliyetini azaltacak en yeni su bazlı mürekkep ve kaplama serileri hakkında bilgi paylaşacaklar.  

Flint Group ve Poteet ekipleri, #VIVO #ColorSolutions web tabanlı dijital #renk #yönetimi platformunun yanı sıra biyolojik olarak yenilenebilir ve sürdürülebilir odaklı içerik kullanan yeni #TerraCode sürdürülebilir su bazlı mürekkep serisini sergileyecek. VIVO Renk Çözümleri, matbaacıların renk doğruluğunu ve baskı çalışma süresini artırmanın yanı sıra baskı altı malzeme ve mürekkep israfını azaltmak için tasarlanmış. Flint Group ve Poteet uzmanları, müşteri sorularını yanıtlamak ve Grup'un baskı işlemlerini basitleştirmeyi amaçlayan en son hizmet teklifleri hakkında bilgi vermek için hazır olacak.  

Son olarak kardeş şirketler #Xeikon ve #FlintGroup #ImageTransferTechnologies, özellikle oluklu uygulamalara (Xeikon) ve Flint Group'un fuar için döngüsel ekonomi temasını tamamlayan #Enviroflex biyolojik olarak parçalanabilen temizleyiciye (Flint Group ITT) yönelik en son dijital baskı gelişmelerini göstermek üzere hazır bulunacak.  

Flint Group Ambalaj Mürekkepleri Kuzey Amerika Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Michael Mosley şunları söylüyor: “SuperCorrExpo® en etkili oluklu ambalaj odaklı ticari fuarlardan biri ve bu kadar zorlu bir yılın ardından fiziksel olarak gerçekleşmesinden çok memnunuz. Eski ve yeni tüm müşterilerimizle, son iki yıldaki önemli #mürekkep ve #kaplama geliştirmelerimizin yanı sıra matbaacıların verimliliğini artırmak, karmaşıklığı azaltmak ve rekabet avantajı sağlamak için tasarlanmış hizmet paketimiz hakkında fikir alışverişinde bulunmak üzere bir araya gelmeyi umuyoruz. ”  

Artık bir Flint Group şirketi olan Poteet Printing Systems Başkanı Roger Poteet şunları ekledi: “#SuperCorrExpo, müşterilerimizle ve endüstri ortaklarımızla yüz yüze görüşmek ve aynı zamanda biraz eğlenmek için harika bir fırsat. Ziyaretçiler, genişletilmiş ekibimizle birlikte aktif ve ilginç sergimizi keşfedebilirler. Kuzey Amerika ve dünyanın geri kalanında #OlukluMukavva #baskı makineleri için yeni bir destek, teknoloji ve ürün yeniliği düzeyi sergilemek üzere geniş Flint Group ailemizle ortak bir fuarda bir araya gelmekten dolayı heyecan duyuyoruz.”


#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr