Xaar, Baskı Sistemi Entegratörü FFEI'yi Satın Aldı

Xaar, Baskı Sistemi Entegratörü FFEI'yi Satın Aldı ~ 14/07/2021
Xaar, baskı sistemleri ve printbar uzmanı FFEI Limited'in satın alımını tamamladı

Anlaşma, şirketin mevcut büyüme stratejisini hızlandıracak ve Xaar'ın dikey olarak entegre çözümlerde ek fırsatlar yakalamasını sağlayacak.  

#FFEI, teknik entegrasyon ve mühendislik projelerinin yönetiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahip, endüstriyel #dijital #inkjet sistemlerin ve dijital yaşam bilimi teknolojisinin önde gelen entegratörü ve üreticisi. Son derece yenilikçi ve gelişmiş görüntüleme çözümleri ve #printbar üretimi, işletmenin hem dijital inkjet hem de yaşam bilimlerinde dünyanın önde gelen kuruluşlarıyla birkaç ortak girişim kurmasını sağlamıştır.  

FFEI'nin eklenmesi, Xaar'ın yeteneklerini ve becerilerini güçlendirmesi ve sayıları giderek artan OEM ve UDI (Kullanıcı Geliştirici Entegratörü) müşterileri için daha kapsamlı bir çözüm sağlamasına yardımcı olacak.  

İngiltere Hemel Hempstead merkezli CEO Andy Cook ve CFO Julian Payne mevcut görevlerinde kalacak ve Xaar'ın CEO'su John Mills'e rapor verecek. FFEI'nin CTO'su Bob Wilson, Xaar'a baskı kafası işinde üst düzey bir pozisyonda katılacak ve burada şirketin UDI müşterileri için teknolojiler sunmaya odaklanacak.  

John Mills şunları söyledi: “Temel baskı kafası işimizi yeniden yapılandırıp stabilize ettikten sonra, FFEI'nin satın alınması stratejimizi hızlandıracak ve çeşitli pazarlarda müşteri teklifimizi genişletecek. Satın alma, bir dizi hazır çözüm sağlamanın yanı sıra, #Xaar 'ın birinci sınıf uzmanlığını daha da geliştirecek”, diyor ve ekliyor: "FFEI ekibini uzun yıllardır kişisel olarak tanıyorum ve daha önce onlarla yakın bir şekilde çalıştıkları için yeteneklerine uzun zamandır hayrandım. Onları Xaar'da ağırlamaktan büyük heyecan duyuyoruz ve stratejimizi gerçekleştirmeye devam ederken işi entegre etmeyi dört gözle bekliyoruz."  

Andy Cook ise gelişmeyi şöyle yorumluyor: “İşin gelişmesi ve büyümesi için harika bir fırsat sunan Xaar'ın bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Xaar, harika teknolojisi ve harika insanları ile uzun vadeli bir pazar lideri ve iş için mükemmel bir seçim.”  

FFEI, 60'tan fazla kişiyi istihdam ediyor ve 31 Mart 2021'e kadar olan dönemde yıllık 9,9 milyon sterlin gelir elde etti.

#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr