Zorlu Ortamlarda Maksimum Verimlilik

Zorlu Ortamlarda Maksimum Verimlilik ~ 12/04/2019
Canon, yeni nesil imageFORMULA DR-G2 serisi üretim tarayıcıları ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

Canon’un yeni güncellenen imageFORMULA DR-G2 serisi üretim tarayıcıları, üstün performansı ve şık tasarımı ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılıyor. DR-G2090, DR-G2110 ve DR-G2140 modelleri ile 3 farklı seçenek sunan imageFORMULA DR-G2 serisi, yüksek hacimli taramaya ihtiyaç duyan işletmeler için tercih edilebilir bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Bu A3 tarayıcı, sunduğu yüksek hız ve görüntü kalitesinin yanı sıra düşük gürültü seviyesi ile de müşterilerin tercih sebebi oluyor.

Kullanıcılar, Canon’un ödüllü masaüstü tarayıcı serisi imageFORMULA DR-G2’nin sağlam besleme mekanizması sayesinde tarayıcıda karışık belgeleri birlikte taratabiliyor, güvenilir bir şekilde beslenen ve ayrıştırılan sayfalar elde edebiliyor. Son teknoloji olan bu modellerde 600 dpi çözünürlükte, A3 boyutundan kartvizitlere kadar çeşitli kağıt boyutları ve kalınlıklarda dakika başına 280 görüntü alınabiliyor. Verimlilik kazandıran diğer özellikler arasında 500 yapraklık ADF otomatik besleyici kapasitesi ile “Hızlı Tarama Başlatma” ön plana çıkıyor.

Canon imageFormula DR-G2110 ve DR-G2140 modelleri, hem yerleşik Yerel Ağ Bağlantısı (LAN) ara yüzü hem de USB bağlantısı sayesinde ekstra bir PC veya uygulamaya gerek duymadan kullanıcılarına zaman kazandırıyor. Güncellenen belge tarama yazılımı geliştirme kiti (SDK), müşterilerin kurumlarına özgü tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. SDK’da yeni uygulamalar hazırlamak ve belge görüntüleme çözümlerinde yenilik arayanlar için ihtiyaç duyacakları araçlar, kaynaklar ve kodlar yer alıyor. Canon imageFormula DR-G2 serisi, tarayıcıyı çeşitli tarama uygulamalarıyla entegrasyonu destekleyen ISIS/TWAIN/WIA ve Kofax VRS sürücülerini de içeriyor.

imageFORMULA DR-G2 serisi üretim tarayıcıları, Aktif Eşik Oluşturma modu ile kullanıcıların farklı metinleri, renkleri ve fonları içeren komplike belgeleri, görüntü ayarlarında değişiklik yapmadan tarayabilmesine olanak tanıyor. Ek olarak barkodu ve 2D kod algılama özelliği sayesinde belge yığınları otomatik bir şekilde ayrılabiliyor ve barkod bilgileri kullanılarak dosyalanabiliyor. Böylece çalışanlar, elle tarama gibi zaman alan metotlar yerine işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Canon’un CaptureOnTouch Pro yazılımıyla birlikte gelen bu tarayıcılar, etkili bir şekilde tarama yapılabilmesi ve belgelerin çoklu dosya formatlarına dönüştürülmesi için güçlü optik karakter tanıma (OCR) ve bulut bağlantısı özelliği ile birlikte çalışarak işlemleri basitleştiriyor.

#CaptureOnTouch #Canon #Tarayici #scanner #imageFORMULA
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

İSTMAG Magazin Gazetecilik Yayıncılık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr