Digital Print Europe 2021 Konferansı 15-18 Kasım’da Yapılacak

Digital Print Europe 2021 Konferansı 15-18 Kasım’da Yapılacak ~ 01/09/2021
Novotel Barcelona City Hotel, Barcelona, İspanya

Digital Print Europe konferansı 2021’de geri dönüyor.

Konferans 15-16 Kasım’da yapılacak dünyaca ünlü #Inkjet Akademisi tarafından da destekleniyor. #IMIEurope #Dijital #Baskı Konferansı 2021, dijital #inkjet #baskı endüstrisi için stratejik iş ve teknoloji konferansıdır. Önde gelen analistlerden pazar brifingleri, endüstrinin öncülerinden güncellemeler ve görüşler, önemli son kullanıcılardan bakış açıları ve inkjet yenilikçilerinden yeni teknoloji tanıtımlarını içerir. Amiral gemisi stratejik etkinlik, sektördeki üst düzey yöneticilerle ağ kurarak iş fırsatlarını keşfederken büyük şirketlerden en son haberleri öğrenmek için ideal bir yerdir.  

Konferans konuları, panel tartışmaları ve sunumlardan oluşan programı, uzmanlıkları dijital baskıda geniş bir teknoloji ve uygulama yelpazesini kapsayan endüstri aydınlarının Stratejik Danışma Kurulu tarafından belirleniyor. Kurula IMI Europe'dan Dr. Tim Phillips başkanlık ediyor ve diğer kurul üyeleri IT Strategies Başkan Yardımcısı Marco Boer, Meteor Inkjet Strateji ve Pazaralama Direktörü Tracey Brown ve Sun Chemical’da Dijital İş Birimi Küresel Direktörü Peter Saunders.  

Konferansa ilişkin daha fazla bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.

#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr