Xerox, CareAR Yazılım Şirketinin Kuruluşunu Duyurdu.

Xerox, CareAR Yazılım Şirketinin Kuruluşunu Duyurdu. ~ 07/09/2021
Yeni CareAR Hizmet Deneyimi Yönetim Platformu'nun yatırım sonrasındaki değeri 700 milyon ABD Doları ve ServiceNow'dan, 10 milyon ABD doları değerinde yatırım elde etti.

Xerox Holdings Corporation, (NYSE: XRX), CareAR, Inc., DocuShare® ve XMPie'yi, CareAR Holdings isimli tek bir holding şirketi altında birleştiren,  “Bir #Xerox Şirketi” olan CareAR’ın kuruluşunu duyurdu.

#CareAR, işi insanlar için daha iyi çalışılabilir hale getiren lider dijital iş akışı şirketi #ServiceNow ’un, 10 milyon ABD doları değerindeki öz sermaye yatırımının ardından, 700 milyon ABD doları değerinde bir yatırım sonrası değerleme elde etti.  

CareAR, mevcut görevini aynı zamanda CareAR Başkanı olarak da hizmet verecek şekilde genişletecek olan Xerox Başkanı ve Operasyon Direktörü Steve Bandrowczak tarafından ve CareAR'ın Genel Müdürü olarak görev yapacak olan Care Inc.'nin asıl kurucusu Sam Waicberg tarafından yönetilecek.  

Şimdi, DocuShare'in içerik yönetim sistemini, XMPie'in çapraz medya platformunu ve Xerox'un PARC Alto AI #yapay #zekâ motorunu birleştiren, genişletilmiş CareAR hizmet deneyimi platformu, hizmet çalışanları ve son müşteriler için sürekli olarak yüksek kalitede hizmet deneyimleri sunmak amacıyla, ihtiyaç duyulan görsel araçlar ve verilere erişim ile hizmet işgücünü destekleyecek, aynı zamanda hizmet sağlayıcıların işletme maliyetlerini ve sera gazı emisyonlarını azaltacak. Yeni CareAR® platformunun bel kemiği, Xerox'un bu yılın başlarında duyurulan CareAR, Inc.'nin satın alınmasıyla elde ettiği, ServiceNow® Field Service Management ile entegre olan ve servis teknisyenlerinin canlı, AR destekli eğitim yoluyla daha deneyimli teknisyenlerin bilgisinden faydalanmalarına imkân tanıyan artırılmış gerçeklik teknolojisidir.  

CareAR'ın hizmet deneyimi yönetim platformu, sektörden bağımsız olacak şekilde tasarlanmış. İş emirlerine, vakalara, olaylara uçtan uca bir yaklaşım sağlayarak, iş akışı lideri ServiceNow platformu ile sorunsuz bir şekilde entegre olur ve birden fazla sektördeki işletmeler için yüksek kaliteli müşteri sonuçları ile hizmet deneyimleri sunar.  Şirketin artırılmış gerçeklik teknolojisi, hizmet sunma ekosistemini alt üst ediyor ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere temel sürdürülebilirlik ile işgücü zorluklarını ele alıyor:  

·         Hizmet çalışanları ve son müşteriler için sürekli olarak yüksek kaliteli hizmet deneyimleri sunmak üzere ihtiyaç duyulan görsel araçlar ve verilere erişim ile destek iş gücünü güçlendirmek, aynı zamanda hizmet sağlayıcıların işletme maliyetlerini ve sera gazı emisyonlarını düşürmek.  

·         İş gücü yetenek sorunlarının çözülmesine yardımcı olmak – öncelikle emekliliğe ayrılan bir iş gücüyle ilgili. Mevcut işgücü emekliliğe doğru yaklaşırken hizmet kuruluşları, artık hizmet işletmelerini onlarca yıldır sürdüren çıraklık temelli eğitime güvenemeyecektir.  

·          CareAR, deneyimli çalışanların zamanını artırmaya ve optimize etmeye yardımcı olacak ve deneyimsiz çalışanların, CareAR'ın tahmine dayalı AI yetenekleri tarafından küratörlüğünü yaptığı bir bilgi havuzundan yararlanmalarına olanak sağlayacaktır.  

·         İşverenlerin sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk hedeflerini desteklemek CareER, uzaktan engelleyici ve korumaya dayalı eylemleri kolaylaştırır, böylece önceden ve sonradan teknisyen gönderimlerini azaltır. Daha az gönderim, daha az teknisyenin (bir kamyonda) gönderilmesiyle sonuçlanır, dolayısıyla hizmet kuruluşlarının karbon emisyonlarını düşürür.  Daha iyi bilgiye sahip çalışanlar, daha güvenli bir iş yeri oluşturur.  

Xerox Başkan Yardımcısı ve CEO John Visentin, "Xerox, CareAR'ı tümü tahmine dayalı yapay zekâ tarafından yönlendirilen, gerçek zamanlı talimatlar, görsel araçlar ve herhangi bir kullanıcının parmaklarının ucundaki verilere erişim ile hizmetleri yoğun sektörlerin ihtiyaç duyduğu yetenekleri sağlayacak şekilde konumlandırdı. ServiceNow'ın yatırımıyla ve dijital olarak bağımsız bir iş gücü için sezgisel bir platform oluşturarak, CareAR’ın en çok ihtiyaç duyulan bir zamanda sektörleri alt üst ederek, Hizmet Deneyimi Yönetimi kategorisini belirleyeceğine ve büyüteceğine inanıyoruz.” dedi.   

ServiceNow Müşteri İş Akışları Kıdemli Başkan Yardımcısı John Ball, “Müşterilerimiz daha fazla operasyonel verimlilik, daha iyi müşteri ve çevresel sonuçlar ile gelişmiş güvenlik sağlayan iş akışlarına, daha önce hiç bu kadar acil ihtiyaç duymamışlardı. Yatırımımız CareAR'ın birinci sınıf, kurumsal seviyede artırılmış gerçeklik sunma potansiyeline sahip olduğuna olan inancımızı yansıtıyor. ServiceNow'un lider iş akışı platformu aracılığıyla işi yönlendirmek için CareAR'ın artırılmış gerçekliğini kullanan müşteriler, sorunları uzaktan daha iyi çözebilir, çözüm sürelerini hızlandırabilir ve aynı zamanda karbon emisyonlarını önemli ölçüde düşüren, masraflı olan yerinde ziyaretlere olan ihtiyacı azaltabilir. Birlikte, yeni iş dünyası için güçlü kurumsal hizmet deneyimleri sunuyoruz.” dedi.

#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr