Innovation Week 2021'e Katılın.

Innovation Week 2021'e Katılın. ~ 07/10/2021
Ticari baskı, ambalaj ve etiket üretiminde geleceğe doğru bir sonraki adımı atın.

Daima bir adım önde olun

Etkinlik sloganı olan "Daima Bir Adım Önde" doğrultusunda, işletmenizi geleceğe hazır tutmak ve size başarılı üretim süreçlerini gerçekleştirmeniz doğrultusunda en iyi çözümleri sunmak için en son endüstri bakış açılarını, yenilikçi teknolojileri ve en iyi Heidelberg tekliflerinin sergileneceği Innovation Week etkinliğine katılın.

Etkinlik tamamen ücretsiz sadece kayıt olun ve bu çevrim içi bilgi bombardımanı için 13 Ekim - 15 Ekim 2021 tarihlerini ajandanıza kaydedin.  

Neler göreceksiniz?

İster #karton #ambalaj, ister #etiket üretimi, isterse herhangi bir #ticari #baskı işi, faaliyet alanınız ne olursa olsun, iş hedeflerinize ulaşmanın farklı yollarını göreceğiniz bu etkinlikte biriktirdiklerinizle ve basılı medya endüstrisinde her zaman bir adım önde olabilirsiniz.  

#Heidelberg kullanıcılarından, işletmelerindeki zorlukların üstesinden gelme konusundaki deneyimlerinden ilham da alacağınız etkinlikte Heidelberg ürün portföyündeki güncellemeler de ilginizi çekecektir.

Kayıt olmak için burayı tıklayınız.

#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr