Konica Minolta Türkiye’den, Geleceğe Kalıcı Bir Katkı

Konica Minolta Türkiye’den, Geleceğe Kalıcı Bir Katkı ~ 11/10/2021
İki ihtiyaç sahibi okula, 17 monitör


Eğitim için sessiz ve derinden hareket eden Konica Minolta Türkiye yeni bir katkı ile eğitim haberleri radarımıza girdi. Eğitim kurumlarına yapılan teknoloji bağışları ile Konica Minolta Türkiye, aslında ülkenin geleceğine yatırım yapıyor.

Konica Minolta Türkiye, sosyal sorumluluk anlayışıyla başlattığı #Bilişim Teknolojileri Projesi kapsamında iki ihtiyaç sahibi okula, toplamda on yedi monitör bağışlayarak geleceğin üretkenlerine anlamlı bir destek sundu.  

Konica Minolta, geleceğin teminatı çocukların hayallerini gerçekleştirmelerine imkân sağlayacak önemli bir sosyal sorumluluk projesine katkıda bulundu.

Şirketin başlattığı “Bilişim Teknolojileri Projesi” kapsamında verilen kararla, ihtiyaç olduğu saptanan Sultanbeyli Şehit Erdem Diker İmam Hatip Ortaokulu’na on adet, Sultanbeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi’ne ise yedi adet monitör bağışlandı.

Konica Minolta Türkiye'den yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Projelerin her zaman örnek olduğu anlayışından yola çıkarak, geleceğin en önemli temsilcisi çocuklar ve gençlerin yeni dünya düzeninde daha faydalı ve geliştirici projeler üretmelerini teşvik etmek amacıyla, hayallerini gerçekleştirmelerine imkân sağlamaktan mutluyuz. #Sosyal #sorumluluk ya da toplumsal duyarlılık için hazırlanan her proje ve yapılan her #iyilik, birilerinin hayatına dokunmak için büyük bir adım."


#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr