Zet Etiket’e Bobst ‘’M1 VISION’’ Çok Yakıştı

Zet Etiket’e Bobst ‘’M1 VISION’’  Çok Yakıştı ~ 15/10/2021
BOBST M1 VISION kurulumu tamamlandı ve üretime alındı

BOBST M1 VISION Flekso Baskı Makinesinin kurulumu başarı ile tamamlanan ve makinesi üretime dahil olan ZET ETİKET bu yatırımı ile, rulo’dan rulo’ya etikette üst düzey flekso baskı kalitesi ve üretim performansını yakalamış oldu.  

Gebze’de faaliyet gösteren, bobinden bobine #Letterpress, #Flekso ve #Ofset #baskı sistemleri ile kendinden yapışkanlı – yapışkansız, baskılı – baskısız #etiket sektöründe hizmet vermekte olan ZET ETİKET’in hizmet verdiği sektörler arasında Gıda, İçecek, Kozmetik, Kimya, İlaç, Temizlik, Otomotiv Beyaz Eşya, Tarım, Tekstil ve Lojistik sektörleri yer almaktadır. ZET ETİKET; sektör tecrübesi,  profesyonel ekibi ve makine parkuruna yapmış oldukları son teknoloji  yatırımlarla kendinden emin bir şekilde yoluna devam ediyor.

ZET ETİKET’ten Ali Soydan; Hem sektördeki öncü konumu, patentli teknolojileri ve teknik donanımları, hem de fiyat performansı açısından tercihlerini #BOBST 'tan yana kullandıklarını ve sonuç itibari ile vermiş oldukları karardan dolayı, oldukça memnun kaldıklarını söyledi. Ayrıca, Türkiye’de kendi bünyesinde yer alan elektronik, mekanik ve baskı teknisyenleri ile etkili altyapı ve teknik servis hizmetine sahip IMEKS GRUP'u uzun dönemde çözüm ortağı olarak seçerek, hedefledikleri otomasyon ve dijitalizasyona bir adım daha yaklaştıklarını, ’M1 VISION’’ üzerinde yer alan her bir teknolojiyi dikkatle incelediklerini ve özellikle patentli teknolojilerinden en üst düzeyde yararlanma düşünceleri olduğunu belirtti.

ZET ETİKET’te kurulumu gerçekleştirilen BOBST M1 VISION Flekso Baskı Makinesinin en belirgin avantajları;  

Ø Kısa kağıt geçişi

Ø En kısa hazırlık süresi ve mimimum fire

Ø Flower (Çiçek Konsepti) flekso sistemiyle kolay ve hızlı baskıya geçiş süreci

Ø Tek geçişte baskı ve sonlandırma Ø Üretkenliği ve süreç tekrarlanabilirliğini sağlayan eşsiz otomasyon

Ø Zaman içinde olağanüstü istikrarlı üretim kalitesi

Ø Düşük bakım ve çalıştırma maliyetleri

#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr