BEL, iarigai & IC Konferanslarında Vizyonunu Anlatacak

BEL, iarigai & IC Konferanslarında Vizyonunu Anlatacak ~ 17/09/2021
Dijitalleşme – Otomasyon - Bağlantı

BEL, bu yıl 19-24 Eylül tarihlerinde Yunanistan'ın Atina kentinde ortaklaşa düzenlenen iarigai – IC yıllık bilimsel konferanslarında bir açılış konuşması yapacak. Ortak konferanslar, grafik iletişim, baskı, medya ve ambalaj sektörlerinin araştırma, endüstri ve eğitiminde inovasyonu ve daha fazla evrimi kapsayacak.  

21 Eylül Salı günü, Küresel Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi Konstantinos Spyropoulos, BEL'in ürün geliştirmelerini ve hizmet yaklaşımını tasarladığı baskı endüstrisi dönüştürücülerinin rolünü nasıl oluşturduğunu paylaşacak.  

BEL Bilgi Sistemleri CEO'su Yiannis Katis, “Baskı ve ambalaj sektörünün gelişimi ve geleceğinin şekillenmesi açısından önemli olan böyle bir etkinliğe sponsor olmaktan gurur duyuyoruz. İlham vermek için en uygun izleyici kitlesi olduğuna inandığımız için The Connected Converter vizyonumuzu bu etkinlik organizasyonunda paylaşmayı seçtik. Araştırma ve eğitim dernekleri vizyonumuzu benimser ve onun etrafında daha fazla inşa etme fikrimizi kullanırsa, bizim için bir zevk olacaktır,” diyor.  

Şirket Vizyonu  

BEL Information System konferansta paylaşacağı ve ilham verici olarak tanımladığı vizyonunu şöyle özetliyor: “Müşterilerimize danışmanlık yaptığımız yıllar boyunca, teknoloji, toplum ve pazar talepleri geliştikçe dönüştürücülerin karşılaştığı zorluklara tanık oluyoruz. Günümüzde, dijitalleşmenin, otomasyonun ve bağlanabilirliğin günümüz iş operasyonlarında önemli bir rol oynadığı yeni kurulmuş bir ortam var.  

Baskı sağlayıcının rolü, yalnızca kâğıttan düz baskılar yapmakla kalmayıp, aynı zamanda estetik, pazarlama çekiciliği, işlevsellik, uyumluluk açısından baskıya ekstra değer katan ve nihayetinde 3 boyutlu bir baskı üreten çözüm sağlayıcı olmaya çoktan geçmiştir. Bu, matbaacının rolünü geliştirirken, şimdi marka sahiplerinin ihtiyaç duyduğu tüm iş çözümünü sağlayabilen dönüştürücüden bahsediyoruz.  

Matbaacının farklılaşan rolü, tüketicilerin marka sahiplerine daha iyi ürünlerin, daha çeşitlendirilmiş, daha küçük miktarlarda eskisinden daha hızlı teslim edilmesi yönündeki yeni gereksinimlerinden ortaya çıktı. Bu gereksinimler, yeni rekabet standartları ve trendler belirlemiştir. Bu, tüm tedarik zincirinin, süreçlerin ve iş akışlarının daha uyumlu, etkili ve çevik olması gerektiği anlamına gelir. Hatalara, israfa, arıza sürelerine artık yer yok.  

Dönüştürücülerin karşılaştığı zorlukları kabul eden #BEL, dönüştürücülerin tüm üretim iş akışı boyunca verilerden yararlanmasını, süreçleri sorunsuz bir şekilde otomatikleştirmesini ve insanları ve ekipmanı birbirine bağlamasını kolaylaştıran optimum çözümler ve hizmetler sunar.  

Overprint MIS, ticaribaskı, karton ambalaj, bobin etiketler ve #IML gibi tüm endüstri segmentlerinin zorluklarını tek bir platformda ele alan önemli bir uzmanlık ve uçtan uca süreç kapsamı gösterir.  

Müşterilerimizin işlerine tam bir genel bakışa sahip olmalarını sağlayan çok sayıda yerleşik performans ölçücü (#KPI) ve gösterge tablosu, rapor ve istatistik içeren İş Zekası'na çok odaklanıyoruz. Bu sayede kendi faaliyetlerini değerlendirebilir, maliyetlerini yönetebilir ve performans ölçüm göstergelerini oluşturabilirler.  

Arka planda çalışan Machine Learning ile sistemin öğrenmesi, kalıpları tanımlaması ve elde edilen bilgilere göre üretim süreleri ve maliyetleri hakkında doğru tahminler yapması için müşterilerimizin kendi şirket verilerini kullanarak veri analizine izin veriyoruz. Amiral gemisi ürünümüz #Overprint #MIS'i şu 3 sütun etrafında geliştirmekten gurur duyuyoruz: #Dijitalleştirme – #Otomasyon – #Bağlantı.  

iarigai & IC Konferansları nedir?  

iarigai'nin “Dijital Çağda Baskı” başlıklı 47. yıllık konferansı ve  

IC'nin “Baskı Eğitimi – Keşfedilmemiş Bir Dünyada Zorluklar” başlıklı 52. konferansı,  

Helenik Grafik Sanatlar ve Medya Teknolojisi Birliği #HELGRAMED tarafından düzenleniyor. Mühendisler, #GRAPHMEDLAB, Yunan Grafik-Medya Araştırma Laboratuvarı, Batı Attica Üniversitesi, Yunanistan ile işbirliği içinde.  

iarigai – Bilgi, Medya ve Grafik Sanatları Endüstrileri için Uluslararası Araştırma Kuruluşları Birliği ve  

#IC – Grafik Medya Teknolojisi ve Yönetimi Eğitim Enstitüleri Uluslararası Çevresi, bu alanlarda dünya çapında en önde gelen araştırma ve eğitim kuruluşları arasındadır.  

#iarigai & IC konferansları, West Attica Üniversitesi-Egaleo Park Kampüsü'nün tesislerinde hem canlı (farklı odalarda) hem de uzaktan hibrit ve paralel olarak yürütülecektir.


#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr