Hızlı, Daha Hızlı, RAPIDA ECO

Hızlı, Daha Hızlı, RAPIDA ECO ~ 27/09/2021
RAPIDA ECO serisi ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Uluslararası baskı mürekkebi uzmanı hubergroup Print Solutions’ın hızlı kuruyan tabaka ofset mürekkep serilerinden biri olan RAPIDA “her zamanki gibi iyi ama daha sürdürülebilir” sloganıyla RAPIDA ECO serisi ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

hubergroup, Rapida ECO serisi ile birlikte, tamamen bitkisel yağ bazlı ve aynı zamanda hızlı kuruma özelliğine sahip bir formülasyonla mürekkep pazarında ayrıcalıklı bir yere sahip olmayı hedefliyor. Her zamanki gibi iyi – ama daha sürdürülebilir Yeniliklerin öncüsü olan hubergroup, Rapida Eco mürekkep serisinin lansmanı öncesinde de yoğun bir araştırma ve geliştirme çalışması yaptı.

hubergroup Tabaka Ofset/UV Avrupa Ürün Yöneticisi Josef Sutter, “Hızlı baskıya büyük önem veren müşterilerin aynı zamanda aralarından seçeceği sürdürülebilir bir opsiyonunun olması bizim için önemliydi. Bu yüzden, en hızlı tabaka ofset mürekkep serimizi yeniden formülize etmeye karar verdik. Kolay bir iş değildi, ama bu zorlu görevi üstlenmekten mutluyuz ve şimdi ise, müşterilerimize piyasada mevcut olan ticari baskı amaçlı en hızlı bitkisel bazlı mürekkeplerden birini sunmaktayız”, diyor.

RAPIDA serisi gibi, RAPIDA ECO serisi de, mürekkebin kâğıda baskıdan hemen sonra nüfuz etmesini sağlıyor ve kusursuz baskılar için uygun. Bununla birlikte, mürekkebin, mürekkep haznesinde uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Bu özellik ise mürekkep serisini daha sıcak iklimler için de kullanıma ideal hale getirir. Josef Sutter, “Tabii ki, RAPIDA ECO aynı zamanda oldukça iyi bir baskı uyumu gösteriyor ve RAPIDA’yı önceden de kullanmakta olan matbaacıların üretim süreçlerinde herhangi bir değişiklik yapması gerekmiyor.” diye ekliyor.

Entegre Kurumsal Sürdürülebilirlik Baskılı ürünlerin sürdürülebilirliği konusu, hubergroup’un ticari piyasada ekolojik standartlar belirleyebilmek amacıyla her zaman araştırma faaliyetlerinin odağında oldu. Örneğin, 2017 yılında, hubergroup, tabaka ofset sektöründe Cradle to Cradle sertifikası alan ilk uluslararası mürekkep üreticisi olmuştu.

Baskı mürekkebi uzmanı hubergroup, #ticari ve #ambalaj #ofset baskı için #CradleToCradle Materyal Sağlığı®Gold sertifikasına sahip ilk #mürekkep üreticisi ve buna ek olarak, hammaddelerin çoğunluğu şirketin kendi Kimyasal Bölümü’nden tedarik edildiği için #hubergroup müşterilerine değer zincirinde yüksek #çevre standartları sağlıyor.

#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr