Kyocera’ya Bir Ödül de Bilişim 500’den

Kyocera’ya Bir Ödül de Bilişim 500’den  ~ 05/10/2021
“Türkiye Bilişim Sektörünün İlk 500 Şirketi Araştırması” bu yıl 22. kez gerçekleşti.

BT Haber Şirketler Grubu tarafından yapılan ve bilişim sektörünün öne çıkan şirketlerini belirleyen “Türkiye Bilişim Sektörünün İlk 500 Şirketi Araştırması” bu yıl 22. kez gerçekleşti. 8 Eylül’de fijital (fiziksel ve dijital) olarak gerçekleşen ödül töreninde ödüller sahiplerini buldu.

Net satış gelirleri esas alınarak yapılan değerlendirme sonucunda KYOCERA Türkiye, araştırmada yer alan 500 bilişim şirketi arasında 75. sırada yer alırken, Uluslararası Merkezli Üretici/Üreticinin Temsilcisi-Donanım-Baskı Sistemleri kategorisinde geçen yıl olduğu gibi zirveyi bırakmayarak birinci oldu.

KYOCERA Türkiye Pazarlama İnovasyon Direktörü Türkay Terzigil “1,5 yılı aşkın süredir devam eden bu zorlu pandemi sürecinde, #Bilişim500 listesine girmeyi ve ödül almayı başaran tüm şirketleri tebrik ederiz. Biz de bu başarıyı yakaladığımız için oldukça gururluyuz. Sektörümüz için önemi tartışılmaz olan bu araştırma sonucunda ödül almak, bizim için çok motive edici", dedi.

Dijitalleşmenin, pandemi süreciyle birlikte çok daha önemli hale geldiğini ve Bilişim Sanayicileri Derneği (#TÜBİSAD) tarafından hazırlanan “Türkiye’nin #Dijitalleşme Endeksi Raporu”na göre Türkiye’nin dijitalleşme notunun 2019’da 5 üzerinden 2.94 iken 2020’de 3.06’ya yükseldiğini vurgulayan Terzigil, sözlerine şöyle devam etti;

“#Kyocera olarak biz de sunduğumuz yeni ürün ve çözümlerin dijitalleşmeye katkı sağlayacak nitelikte olmasına özen gösteriyoruz. Kurumsal İçerik ve İş Süreçleri Yönetimi, Güvenlik ve BT Altyapı alanında sunduğumuz çözümler ve anti malware özelliğiyle yapay zekâ teknolojisine sahip yeni akıllı çok fonksiyonlu yazıcılarımız gösterdiğimiz bu özenin bir parçasıdır.”

#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr