PureFlexo™ Baskı Teknolojisi’ne Ödül

PureFlexo™ Baskı Teknolojisi’ne Ödül ~ 06/10/2021
Miraclon Pinnacle InterTech Ödülünü Beşinci Kez Aldı

Miraclon'un kazandığı beşinci Pinnacle InterTech Ödülü, yenilikçiliğe ve ambalaj endüstrisine ezber bozan flekso teknolojisi sunmaya olan bağlılığının altını çizdi.  

KODAK FLEXCEL Solutions sağlayıcısı Miraclon, bu yılın başlarında piyasaya sürülen yeni bir teknoloji olan PureFlexo™ Baskı için Pinnacle InterTech Ödülü aldı.

#Esnek #Ambalaj için FLEXCEL NX Print Suite aracılığıyla erişilen teknoloji, daha geniş bir çalışma penceresi sağlamak ve baskıda verimliliği, tekrarlanabilirliği ve genel performansı en üst düzeye çıkarmak için istenmeyen mürekkep yayılmasını ele alıyor ve kontrol ediyor.

Pinnacle Intertech Ödülü PRINTING United Alliance tarafından destekleniyor ve baskı ve grafik endüstrisi üzerinde önemli bir etkisi olması muhtemel gerçekten yenilikçi teknolojilere veriliyor. #KODAK #FLEXCEL NX Teknolojisi bu ödülü beşinci kez alıyor.    

PRINTING United Alliance Teknoloji ve Araştırma Başkan Yardımcısı James Workman, “Flekso teknolojisindeki ilerlemeler yıllar içinde baskı verimliliğini ve kalitesini artırdı ve Miraclon'un yeniliği bunu daha da ileri taşıdı. Jüri üyeleri, #PureFlexo Baskı aracılığıyla sağlanan gelişmiş çok işlevli yüzey desenlemenin baskı odasına getirdiği üretim avantajlarından etkilendiler", diyor.  

PureFlexo Baskı, Miraclon'un son 13 yılda pazara sunduğu inovasyonu temel alarak 2008'de piyasaya sürülen kanıtlanmış FLEXCEL NX Sisteminin geliştiricisi Ar-Ge ekibi tarafından oluşturulan patentli #Miraclon teknolojisini kullanıyor. KODAK FLEXCEL NX Sistemine özgü olan PureFlexo Baskı, tramdan bağımsız olarak daha geniş bir operasyonel pencere sunar ve her gün daha az planlanmamış baskı duruşlarından elde edilen bileşik tasarruflar, azaltılmış arıza süresi ve gecikmeler ve daha hızlı renk kurulumları sunar. Film üzerine geniş bobin solvent mürekkep uygulamaları için özel olarak tasarlanan PureFlexo Baskı, baskı verimliliğini, tekrarlanabilirliği ve genel performansı en üst düzeye çıkarırken, matbaacıların ve baskı öncesi sağlayıcılarının daha temiz baskı, sabit renk ve işleri için daha iyi bir sonuç elde etmelerini sağlar.  

Miraclon Gelişmiş Baskı Uygulamaları Direktörü Dr. John Anderson, “Grafik endüstrisinin tamamını temsil eden bu saygın ödül, flekso #baskı endüstrisinin dönüşümünü sofistike bir üretim sürecine yönlendirmesini sağlayabilecek teknolojiyi geliştirmeye devam etme kararlılığımızın altını çiziyor” diyor ve ekliyor:

“#PureFlexo Baskı, matbaacıların sürekli genişleyen talepleri nedeniyle baskı altında olan kalite-verimlilik dengesini oluşturulmasına imkân tanıyor. Planlanmamış baskı duraklarına neden olan sorunların temel nedenini ele alan bu teknoloji, kullanıcıların yalnızca kendi kârlarını zorlamalarını sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda bugün bilindiği gibi #flekso baskının sınırlarını da zorlayacaktır.”  

United Alliance, önceki Pinnacle Intertech Ödülleri şunlardı: KODAK FLEXCEL NX Sistemi (2008), KODAK DIGICAP NX Modelleme Teknolojisi (2010), KODAK NX Advantage Teknolojisi (2015) ve KODAK Ultra Clean Teknolojisi (2019).

#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr